Rozdanie nagród – „Deutschfreund” i „Wir in Dresden”!

W dniu 11.01.2018 r. odbyło się wręczenie dyplomów i nagród w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2017” z dnia 15 listopada 2017 r. oraz w konkursie językowo-krajoznawczym „Wir in Dresden”, który odbył się podczas pobytu na wycieczce w Dreźnie w dniu 7. grudnia 2017 r. W konkursie „Deutschfreund” wzięło udział 15 uczniów naszej szkoły.

Dyplom uznania za uzyskanie b. dobrego wyniku otrzymali:

Kamil Szarpak z kl. II b

oraz Katarzyna Białek z kl. III a.

Wyróżnienie za uzyskanie dobrego wyniku uzyskał Marcel Stęcel z kl. II e.

Kornelia Jakubowska z kl. I c uzyskała najlepszy wynik wśród uczniów klas pierwszych.

Uczniowie otrzymali również nagrody oraz drobne upominki. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy uczestnictwa.

W konkursie językowo – krajoznawczym „Wir in Dresden”  pierwsze miejsce zajęła drużyna z kl. III b w składzie: Kamil Kucharczyk, Patryk Pokora, Wiktor Wojtczak, drugie miejsce zajęła drużyna Jakub Czekajło oraz Łukasz Gałązka z kl. Ie. W kategorii VLOG zostali wyróżnieni Aleksandra Partyńska z kl. III d oraz drużyna w składzie: Aleksandra Małek, Alicja Kubatek, Inez Kotowicz, Jadwiga Radło, Adam Hofman z kl. I b oraz Agnieszka Kubatek z kl. III a.

Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz drobne upominki.

W przyszłości zapraszamy uczniów do udziału w konkursach z j. niemieckiego i życzymy sukcesów.