Zajęcia pozalekcyjne

Uczniowie naszej szkoły mogą rozwijać swoje zainteresowania w kołach przedmiotowych, podczas treningów sportowych, wycieczek.

Zajęcia sportowe

Wielu uczniów naszego liceum to absolwenci gimnazjów sportowych. Wybierają naszą szkołę,ponieważ mają tu nie tylko okazję do uczestniczenia w ciekawych lekcjach wychowania fizycznego, ale również możliwość wyboru spośród wielu sportowych zajęć pozalekcyjnych.

Dysponujemy wielofunkcyjną halą sportową, w której odbywają się liczne zawody (licealiada czy spartakiada) i dobrze wyposażoną siłownią. Osoby zainteresowane tańcem mogą korzystać z profesjonalnej sali z lustrami i sprzętem audiowizualnym. I przede wszystkim: mamy profesjonalną, oddaną swojej pracy kadrę nauczycieli-trenerów. Prowadzą oni różnorodne zajęcia pozalekcyjne (również w czasie ferii zimowych) i przygotowują młodzież do zawodów. Ich praca przynosi wymierne rezultaty.

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i masz w sobie chęć rywalizacji – dołącz do nas!

Redakcja szkolnej witryny www

Jeśli przejawiasz dziennikarskie zainteresowania, mamy dla Ciebie propozycję – dołącz do Redakcji szkolnej witryny www. Będziesz mieć możliwość rozwijania umiejętności literackich, fotograficznych, montażu filmów. Przełamiesz się i zaczniesz łatwo nawiązywać kontakty z innymi osobami, przeprowadzisz ciekawe wywiady, napiszesz świetne recenzje. Zapraszamy!

Przygotowanie do matury – fakultety

Na chętnych i niechętnych 😉 czekają liczne fakutety przygotowujące do egzaminu maturalnego. Porfesjonalna kadra nauczycielska doskonale przygotuje cię do tego ważnego w życiu wydarzenia. Może Cię to troszkę kosztować – budzik nastawiony na wczesne godzinny poranne (częśc fakultetów już o 7.00) lub dłużej poczekasz na upragniony weekend (cotygodniowe próbne matury w piątki). Nie żałuj jednak sił – takie poświęcenie to prosta droga do świetnego wyniku na maturze. Nasi uczniowie osiągają zawsze najwyższe wyniki, a powodem takiego stanu rzeczy są m.in. właśnie organizowane dla nich fakultety.

Imię i nazwisko Rodzaj zajęć Dzień tygodnia Godzina Sala
L. Bartosiewicz Fakultet dla klasy maturalnej – J. polski (IIIa i IIId ) – PR Poniedziałek 7:10 205
J. Frankiewicz Fakultet

Konsultacje

Poniedziałek (IId)

A. Szykulska Konsultacje artystyczne     104
J. Zimna Fakultet dla klasy maturalnej – J. niemiecki (IIa, IIb, IIc, IIe, IIf, )koło języka niemieckiego Czwartek 14:20 108
A. Krzysztofik Fakultet dla klasy maturalnej – geografia (IIIc + osoby deklarujące zdawanie matury z geografii) Czwartek 14:20 204
O. Aubek Fakultet dla klasy maturalnej – matematyka (IIId, IIIf) + raz w miesiącu próbna matura Wtorek, czwartek 7:10 08
M. Piotrkowska-Dańkowska Ćwiczenia z analizy i interpretacji utworów literackich (IIIc) Piątek 13:30 03
A. Winiarska Fakultet – WOS Czwartek 13:30 207
J. Jastrzębski Podstawy języka migowego Piątek 7:30
E. Gręda Zajęcia wyrównawcze – J. angielski (Ic) Czwartek 11:50 12

M. Zajączkowska

Fakultet dla klasy maturalnej – biologia Piątek 7:15 214

D. Gołąb

Fakultet dla klasy maturalnej – matematyka (IIIb, IIIe) + raz w miesiącu próbna matura

Wtorek, środa

10, aula (próbna matura)

I. Świderska                                     Fakultety dla klasy IIIc

+ raz w miesiącu próbna matura

Piątek 12:40 7
J. Komarnicka Fakultety dla maturzystów Piątek 13:30 203
I.Kuriata- Górczyk Fakultet j. polski klasa 3f

Natalia Ossowska Fakultet- j. francuski Czwartek 13:30 102
Jowita Jaworska j.angielski  2a Poniedziałek 8:00 117
Agnieszka Kwaśny Fakultet z chemii Środa 14:15 203
Jolanta Grodek – Kabat Fakultet- j. polski Poniedziałek 7:15 08
M. Piotrkowska- Dańkowska j. polski Poniedziałek 14:15 03
Dariusz Pękała Fakultet- fizyka Środa 7:00 213
Marta Szadkowska Fakultet dla klasy maturalnej –
 j. angielski
Czwartek 7:15 102
Adam Dragan Konsultacje – historia, wos.,

Szkolna redakcja strony www.