Szkoła

Odkrywców

Talentów

 

 

Super Szkoła

Przeczytaj artykuł...
Zobacz zdjęcia...
Zobacz dyplom...

 

  instagram calesnapchat cale

Do ulubionych

 
 

Strona główna Sport Osiągnięcia Rok szkolny 2011/2012

Osiągnięcia sportowe 2011/2012
Brąz dla naszych dziewcząt! Drukuj Email
W dniu 08.02.2012 r. o godz. 10.00 rozegrano mecze Strefy Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Nasze zawodniczki wywalczyły trzecie miejsce i otrzymały brązowe medale pokonując LO ze Złotoryi. W finale, po bardzo zaciętym meczu i rzutach karnych lepsze okazały się zawodniczki z Chocianowa zdobywając złote medale.

Więcej…
 
Sukces tenisistów stołowych II LO! Drukuj Email
W dniu 01.02.2012 r. w I LO w Lubinie rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w tenisie stołowym. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęły uczennice naszej szkoły: Angelika Rzepa (3e) i Aneta Czerniawska (2g). W kategorii chłopców II miejsce zajęli: Michał Kowalski (1b), Przemek Pacyna (2a) i Paweł Szulc (1b). Obie drużyny awansowały do rozgrywek strefowych w Legnicy, które odbędą się 07-08.03.2012.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
 
Awans do Finału Strefy! Drukuj Email
12 stycznia 2012 r. o godz. 10.00 rozegrano mecze Podstrefy Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. Nasze zawodniczki wywalczyły awans do Finału Strefy, który odbędzie się 8 lutego 2012 roku w naszej szkole.


Więcej…
 
Finał Strefy Legnickiej w piłce koszowej dziewcząt! Drukuj Email
3 stycznia 2012 r. w Polkowicach odbył się Finał Strefy Legnickiej w piłce koszowej dziewcząt. Wzięły w nim udział cztery najlepsze szkoły z terenu dawnego województwa legnickiego. Nasze dziewczęta spisały się znakomicie i zajęły II miejsce.

Więcej…
 
Zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt! Drukuj Email
W miesiącu grudniu w naszej szkole odbyły się zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do udziału w turnieju zgłosiło się pięć zespołów reprezentujących swoje szkoły. Były to: I LO, II LO, ZS Nr 1, ZS Nr 2 oraz ZS Ponadgimnazjalnych.

Więcej…
 
Eliminacje do Finału Powiatowego w piłce siatkowej chłopców! Drukuj Email
8 grudnia odbyły się zawody w piłce siatkowej chłopców w ramach Eliminacji do Finału Powiatowego.

Poniżej prezentujemy skład drużyny oraz wyniki.

Zapraszamy również do galerii!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3

Trochę statystyki

Szkoła działa od 1.09.1987. Jej mury opuściło ponad 5.000 absolwentów. Obecnie edukacją 19 klas zajmuje się 40 nauczycieli.

Nie tylko nauka

Oprócz zajęć dydaktycznych proponujemy spotkania w ramach kół zainteresowań i różnorodne zajęcia sportowe. Od wielu lat działa szkolne koło wolontariatu.

Stale w czołówce

Nasi uczniowie odnoszą sukcesy w konkursach i olimpiadach, zdobywają medale w zawodach sportowych, są znani z osiągnięć artystycznych.