Ubezpieczenie!

Ubezpieczenie COMPENSA (lata wcześniejsze):

Szanowni Państwo, Decyzją Rady Rodziców II LO w Lubinie, wyłonione zostały dwie najbardziej korzystne propozycje ubezpieczenia NNW szkolnego na rok 2023/2024: UNIQA oraz SIGNAL IDUNA. Każde z proponowanych ubezpieczeń, działa w szkole jak i poza nią, przez cały rok od momentu zawarcia polisy.

Tak jak w roku poprzednim, to Rodzic/Opiekun decyduje o najkorzystniejszym pakiecie dla swojego dziecka i samodzielnie dokonuje jego opłaty przez internet lub w biurze agenta ubezpieczeniowego (dane podane są poniżej). Wybrane oferty NNW, to elastyczne pakiety ubezpieczeniowe, szeroki zakres ryzyk dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów, zapewniający także pomoc w przypadku szczególnie ważnych w obecnych czasach zagrożeń, np.: związanych z korzystaniem z Internetu, tzw „hejt w internecie”.

Ubezpieczenie szkolne NNW UNIQA to ubezpieczenie ochronne, które daje możliwość uzyskania świadczenia dla dzieci i młodzieży do 26 roku życia (nie trzeba być uczniem) m.in. w związku z uszkodzeniem ciała w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także za pobyt w szpitalu oraz zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Za każde, najmniejsze uszkodzenie ciała ubezpieczony otrzyma wypłatę. Ochrona obowiązuje 24 H na dobę na całym świecie (również w trakcie uprawiania sportu).

Do wyboru są 4 pakiety z szerokim zakresem sum ubezpieczenia. Ubezpieczenie szkolne obejmuje wypadki w szkole, w domu, a także na zajęciach pozaszkolnych i wyjazdach w kraju i zagranicą. Chronimy również dzieci i młodzież uprawiające sport, zarówno amatorsko, jak i wyczynowo.

Ubezpieczenie dla ucznia dodatkowo oferuje: Ubezpieczenie ochrony prawnej – Hejt w Internecie, dzięki któremu w razie naruszenia dobrego imienia lub prawa do prywatności Ubezpieczonego w Internecie, będzie miał możliwość skorzystania z pomocy prawnej, specjalisty IT oraz konsultacji z psychologiem.

OC w życiu prywatnym, które skierowane jest do młodych ludzi w wieku od 13 do 26 lat, obejmuje szkody wyrządzone w związku z czynnościami życia prywatnego, nauką, a także odbywaniem praktyk czy przyuczaniem do zawodu.

Umowę ubezpieczenia zawrzeć można samodzielnie przez indywidualny i bezpieczny link do kalkulatora UNIQA. Zrobić to można w trzech prostych krokach:
1. Klikamy w poniższy link, na pierwszej stronie wpisujemy kod zniżkowy 10% – OVB10
2. Zapoznajemy się z propozycją wariantów ubezpieczeniowych
3. Następnie uzupełniamy potrzebne dane do wystawienia umowy ubezpieczenia

indywidualny link do kalkulatora UNIQA:

Ubezpieczenie szkolne NNW SIGNAL IDUNA, skierowane jest do dzieci i młodzieży szkolnej od 6 miesiąca do 26 roku życia oraz do personelu placówek oświatowych. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje przez 12 miesięcy i działa całą dobę, niezależnie od miejsca pobytu – w Polsce i za granicą* w szkole i poza nią.

W ramach ubezpieczenia, udzielana jest pomoc i wsparcie finansowe, jeśli dziecko ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi lub zachoruje. W takiej sytuacji można wypłacić odszkodowanie, zwrócić poniesione koszty związane z powrotem do zdrowia, zapewnić pomoc medyczną oraz usługi assistance. Polisa dla Twojego dziecka będzie obejmować dodatkową pomoc w sytuacji awaryjnej, czyli assistance szkolny, który obejmuje:

• wizyta lekarza centrum assistance

• organizacja wizyty u lekarza specjalisty

• wizyta pielęgniarki

• dostawa leków

• transport medyczny

• infolinia medyczna

• indywidualne korepetycje

• pomoc psychologa

• szkolny serwis informacyjno-organizacyjny

• ochrona w sieci

W Signal Iduna mamy bardzo szeroki wybór wariantów ubezpieczenia NNW, od sumy ubezpieczenia 15 000 zł do aż 100 000 zł.

Polisa zapewnia szeroką ochronę, którą można dopasować do potrzeb swoich i swojego dziecka.

Do wyboru w Wariancie podstawowym jest 7 zakresów podstawowych ubezpieczenia, do których można doliczyć zwyżkę w przypadku dzieci uczęszczających do szkół sportowych , dzięki czemu wybierzesz taką ochronę, jakiej potrzebujesz. Dodatkowo drugie oraz każde następne ubezpieczone dziecko zyskuje zniżkę w wysokości 20%.

Umowę ubezpieczenia zawrzeć można samodzielnie przez indywidualny i bezpieczny link do kalkulatora SIGNAL IDUNA. Zrobić to można w trzech prostych krokach:
1. Klikamy w poniższy link
2. Zapoznajemy się z propozycją 7 wariantów ubezpieczeniowych
3. Następnie uzupełniamy potrzebne dane do wystawienia umowy ubezpieczenia indywidualny link do kalkulatora SIGNAL IDUNA:

Polisę najlepiej wystawiać z laptopa lub komputera. Jeśli jednak nastąpiłyby jakiekolwiek problemy z wystawieniem polisy on-line, czy nasunęłyby się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z biurem ubezpieczeń, odpowiedzialnym za ubezpieczenie uczniów naszej szkoły.(dane poniżej) Tam zajmie się Państwem agent i wystawi polisę na miejscu.

Również w razie szkody, pozostają Państwo pod ich opieką. Szkodę można złożyć za pośrednictwem 10 dostępnych agentów, którzy wszelkie roszczenia mogą zgłosić za Państwa – internetowo lub stacjonarnie w poniższym biurze:

Biuro OVB Lubin – Dyrekcja Krajowa Katarzyna Wierdak

Ul. Parkowa 8k w Lubinie, (Pasaż Parkowy w Lubinie)

czynne w godzinach 8.00 -16.00

Katarzyna Wierdak tel 602-342-500