Szczęśliwej drogi, już czas…

W ubiegły piątek, o godz. 12.00 rozpoczęła się w CK MUZA uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 dla klas 3-cich, co jest równoznaczne z ukończeniem edukacji w II LO w Lubinie.

Było wiele śmiechu i łez, radość mieszała się z poczuciem nostalgii. W powietrzu unosiła się atmosfera świadomości, że ten wspaniały czas 3 lat, w którym losy uczniów, Dyrekcji, nauczycieli i innych pracowników szkoły razem splotły się w jedną całość, już się nie powtórzy.

Nagrodzono najlepszych – osoby, które otrzymały ukończyły szkołę z wyróżnieniem, wolontariuszy, sportowców, artystów, muzyczne talenty, ucznia ze 100 % frekwencją za 3 lata nauki (Piotr Kozdra, kl. 3b). Wręczone zostały również podziękowania dla Rodziców szczególnie zaangażowanych w pracę na rzecz środowiska szkolnego II LO.

Oprawa muzyczna, graficzna i artystyczna uroczystości wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Chór Concordia pod batutą Pana Henryka Ziobrowskiego ostatni raz zaśpiewał w takim samym składzie – część uczniów ukończyło właśnie naukę w II LO. Dziewczęta z aerobiku rekreacyjnego, obecne wicemistrzynie Dolnego Śląska, perfekcyjnie zaprezentowały swoje umiejętności. Już nigdy nie wystąpią jednak w tym samym składzie, gdyż jedna z nich ukończyła właśnie edukację w naszej szkole. Katarzyna Białek i Alicja Sroka, przy fortepianowym akompaniamencie Kasi Bób po raz ostatni zaśpiewały i jak zawsze ujęły widownię swoim profesjonalizmem wokalu i muzyki. Oskar Jakubowski pożegnał się z nami swoim „hipnotyzującym” tańcem z poi. Widać zatem, że sporo artystycznych talentów opuściło nasze szeregi. Wierzymy, że ich miejsca godnie zajmą młodsze koleżanki i koledzy.

Żegnamy Was Drodzy Abiturienci i dziękujemy za te 3 lata, które na długo pozostaną w naszej szkolnej pamięci. Przed Wami oraz nami wolne dni – przepiękny majowy weekend, a po nim – 4 maja rozpoczynamy WASZ EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI!

Życzmy świetnych wyników na egzaminie – „samych setek”!

Zapraszamy do galerii na naszej stronie Facebook.

Dodaj komentarz