Mistrzostwa Dolnego Śląska w badmintonie!

Wrocławskie centrum sportowe pod dźwięczną nazwą „Hasta la Vista” przywitało nas popularnym krasnalem i ogromną ilością lotek, z których mogli korzystać najlepsi badmintoniści Mistrzostw Dolnego Śląska. W czwartek – 28.11.2019 r. – zebrało się 11 drużyn wśród chłopców i 10 zespołów dziewcząt.

Reprezentacja 2LO w składzie: Jakub Kamiński, Bartosz Obajda i Filip Nowak – wszyscy z klasy 1f – z wielkim zaangażowaniem podjęli rywalizację ze starszymi kolegami, ze szkół mistrzostwa sportowego że Szklarskiej Poręby, Technikum Leśnego i liceum z Milicza, Wrocławia, Ząbkowic, Bogatyni.

Umiejętności, zaangażowanie i poświęcenie Kuby, Bartka i Filipa były godne podziwu, wszyscy dali z siebie 100%. Zajęliśmy ostatecznie 7 miejsce i bogatsi o nowe doświadczenia, naukę szykujemy formę na kolejny rok!

Gratulujemy i bardzo dziękujemy za sportową postawę!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Hasta la Vista! – opiekun drużyny- p. A. Stolarczyk

Dodaj komentarz