Kiermasz charytatywny w II LO!

 
 
 
W czwartek 7 października został w naszej szkole zorganizowany kiermasz charytatywny na rzecz Kuby Skoczylasa, sześciolatka, u którego 2 lata temu zdiagnozowano Ceroidolipofuscynozę typu 2.

W ramach akcji pomocowej na przerwach w czwartek, 7 października, miał miejsce kiermasz ciast połączony z kwestą na rzecz Kuby. Udało się pozyskać blisko 700 zł, które zostały przekazane Mamie Kuby. Serdeczne podziękowania, dla wszystkich, którzy ofiarowali przepyszne ciasta oraz wsparli tę sprawę finansowo.
 
Cały czas trwa także zbiórka rzeczy na aukcje charytatywne – nowe oraz zadbane przedmioty, a także niepsujące się wyroby własne i rękodzieła można przynosić do Pań porządkowych, do magazynku przy szatni przez cały październik i listopad.
 
Można też wpłacić darowiznę na konto Fundacji Wsparcia Policjantów (00-150 Warszawa, ul. Nowolipie 2) nr 87 1440 1299 0000 0000 0794 6977 z dopiskiem „Jakub Skoczylas” lub przekazując 1% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym „JAKUB SKOCZYLAS” KRS 0000296182.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się już w pomoc!
 
 
 

Dodaj komentarz