II miejsce dla II LO!

 
 
Podsumowano całoroczną rywalizację sportową szkół średnich powiatu lubińskiego. We wszystkich rozgrywkach, które toczyły się od września brało udział 8 szkół. Finał okazał się dla naszej szkoły dość zaskakujący, ale też stanowił powód do radości i satysfakcji. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów startujących w zawodach, dzięki ich wytrwałości i umiejętności połączenia nauki i sportu, osiągnęliśmy najwyższy wynik punktowy za poszczególne dyscypliny. W konsekwencji dało nam to II miejsce!
 
Bardzo cieszymy się z postawy naszych uczniów i z tego wyniku, tym bardziej, że nasza sala gimnastyczna przechodzi gruntowną modernizację! Teraz ćwiczymy głównie na auli, gdzie szlifujemy umiejętności w tenisie stołowym oraz uprawiamy nordic walking 🙂  Zamierzamy w przyszłym roku zostać mistrzami w tych dyscyplinach !
 
BARDZO DZIĘKUJEMY Wam drodzy uczniowie za cierpliwość, wyrozumiałość, wytrwałość oraz poświęcony  czas na zawodach !!!
 
GRATULUJEMY!!! 
Nauczyciele wychowania fizycznego II LO
 
,,Do szkoły nie chodzi tylko umysł dziecka, ale ono całe”

Dodaj komentarz