
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie włączyli się w akcję „Nakręć kilometry razem z nami. Przyjaźnie dla autyzmu”, organizowaną dla Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku.
Celem przedsięwzięcia było promowanie aktywności fizycznej, integracji oraz budowanie świadomości i postawy życzliwości wobec osób w spektrum autyzmu. Nasi uczniowie, pokonując kolejne kilometry, pokazali, że sport może łączyć, wspierać i pomagać w szerzeniu ważnych społecznie idei.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, otwartość i pozytywną energię. 
Razem kręcimy kilometry, razem budujemy świat bardziej przyjazny dla autyzmu!



