Wyjątkowa wycieczka 3d!

Jak dobrze wykorzystać czas na wycieczce szkolnej? Najlepiej to wie klasa 3d, która w dniach 9-11 października wybrała się na nietypową wycieczkę szkolną wraz z wychowawczynią panią Martą Szadkowską i paniami Jolantą Grodek-Kabat i Natalią Ossowską.

Nasz wyjazd był pełen wrażeń. Zaczęliśmy go od powrotu do dzieciństwa i wizyty w Studiu Filmów Rysunkowych „Oko” w Bielsku-Białej. Obejrzeliśmy bajki oraz stworzyliśmy własne, korzystając z interaktywnej wystawy. Poznaliśmy najważniejsze zabytki miasta, a wieczorem obejrzeliśmy spektakl w języku angielskim w Teatrze Lalek Banialuka. Wielką atrakcją była wizyta w Muzeum Fiata 126p, gdzie poznaliśmy różne wcielenia tego małego autka. Nie zabrakło też czasu na rozrywki i wielkie dawki adrenaliny na torze gokartingowym i w Energylandii. Wycieczkę zakończyliśmy chwilą zadumy podczas wizyty w Miejscu Pamięci Auschwitz-Birkenau.

Nasz wyjazd odbył się dzięki rządowemu programowi „Podróże z klasą”, w ramach którego większość kosztów wycieczki pokryło Ministerstwo Edukacji Narodowej.