Jesteś tutaj:

18 lutego 2019r. (poniedziałek)

 

Wychowawcy – proszę przekazać informację uczniom.

Proszę zgłaszać wszelkie niezgodności oraz lepsze rozwiązania

 

Za:

L. Bartosiewicz
J. Garus
J. Grodek – Kabat

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1a klasa na 855 2c klasa na 855 1b grupa na 855

2

2d J. Komarnicka geografia
za 8 lekcję w środę 13 II s.213
3e klasa na 950 1a grupa na 1055

3

2d J. Komarnicka geografia
za 8 lekcję w środę 20 II s.213
3d I. Świderska (p) matematyka s.7 1a grupa na 1055

4

    1d A. Kamiński (p) WOS s.207 1e całość A. Dragan informatyka s.116

5

3e klasa zwolniona
do domu
3c I. Karwat  – lekcja biblioteczna – czytelnia    

6

3e klasa zwolniona
do domu
1e klasa zwolniona
do domu
2d N. Ossowska – zajęcia z doradcą zawodowym

7

3c klasa zwolniona
do domu
2b klasa zwolniona
do domu
2d grupa zwolniona
do domu

Za:

I. Kuriata – Górczyk
E. Majerczak
K. Jaz

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1e klasa na 855 2e klasa na 855 3ab grupa na 950

2

1b E. Garnowska EDB s.12 1d A. Kopcza za 5 lekcję w piątek 22 II 3ab grupa na 950

3

3a p. pedagog –
J. Golubińska – Bartosik s. 104
2e A. Kamiński
za 8 lekcję w środę 20 II s.207
   

4

        1c grupa zwolniona
do domu

5

3d M. Lech (p)

j. angielski s.04

    2c całość D. Jonc
eduk. zdrow.

6

        2c całość D. Jonc
eduk. zdrow.

 

 

 

Za:

M. Piotrkowska – Dańkowska
 
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

           

2

2c T. Bób za 7 lekcję s.01        

3

2b E. Garnowska s.12 zadaje
M. Piotrkowska
       

4

2b p. pedagog –
J. Golubińska – Bartosik s. 104
       

5

1c klasa zwolniona
do domu
       

6

1c klasa zwolniona
do domu
       

7

1f klasa zwolniona
do domu
       

 

14 lutego 2019r. (czwartek)

 

Za:

D. Jonc – Paszkiewicz
 
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1d grupa na 950        

2

1d grupa na 950        

3

2ab          

4

1b grupa zwolniona do domu        

5

1b grupa zwolniona do domu        

6

3d grupa zwolniona do domu        

7

3d grupa zwolniona do domu        

 

13 lutego 2019 r. (środa)

 

Za:

D. Jonc – Paszkiewicz
 
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1d klasa na 855        

2

           

3

2d T. Radziej
wych. fiz.
       

4

1e całość
R. Bartosiewicz
eduk. zdrow.
       

5

1e całość K. Jaz
eduk. zdrow.
       

6

3a całość
R. Bartosiewicz – aula – prelekcja
       

7

2c całość K. Jaz
eduk. zdrow.
       

6 lekcja – AULA – klasy: 3a, 3b, 3e – prelekcja KPP Lubin” Bezpieczeństwo w ruchu drogowym”

21 stycznia 2019r. (poniedziałek)

 

Za:

M. Piotrkowska – Dańkowska
M. Zajączkowska
J. Zimna
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący  

1

    3c grupa na 855 1f D. Gołąb matematyka za 2d s.10  

2

2c spektakl 3c M. Lech za 2b
j. angielski s.04
2a A. Pękała za 2b
j. angielski s.103
 

3

2b spektakl 1d J. Komarnicka geografia za 8 lekcję 18 II s. 213 3b spektakl  

Za:

L. Bartosiewicz
I. Kuriata – Górczyk
J. Grodek – Kabat
    spektakl

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący  

1

1a spektakl 1e T. Bób historia
za 2b s.01
1b spektakl  

2

2d spektakl 1b spektakl 1a spektakl  

3

2d spektakl 3a spektakl 1a spektakl  

Za:

D. Jonc – Paszkiewicz
 
 
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący  

1

3a spektakl          

2

3a spektakl          

3

3c K. Jaz (p) wf          

4

             

5

             

6

             

7

             

 

1 – 3 lekcja: wyjście do CK MUZA na spektakl pt. „Tango”;

klasa 1a pod opieką p. L. Bartosiewicz,

klasa 1b pod opieka p. I. Kuriaty – Górczyk,

klasa 2b pod opieka p. M. Piotrkowskiej – Dańkowskiej,

klasa 2c pod opieka p. M. Zajączkowskiej,

klasa 2d pod opieką p. J. Grodek – Kabat,

klasa 3a pod opieką p. D. Jonc – Paszkiewicz,

klasa 3b pod opieką p. J. Zimnej,

17 stycznia 2019r. (czwartek)

Za:

J. Jastrzębski
 
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

           

2

           

3

           

4

           

5

           

6

1a klasa zwolniona
do domu
       

7

2e klasa zwolniona
do domu
       

8

2a klasa zwolniona
do domu
       

11 stycznia 2019r. (piątek)

 

Za:

S. Maliszewska
E. Gręda
J. Grodek – Kabat

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1f całość
R. Bartosiewicz wf
    2d grupa na 855

2

2de całość D. Jonc wf 3e klasa na 950 3b grupa na 950

3

2de I. Koliszak (p) 3e A. Dragan WOS
za pierwszą lekcję
1e A. Kopcza fizyka (p) s.215

4

3c całość I. Koliszak 2c całość D. Jonc (p) wf 1b grupa zwolniona
do domu

5

3c całość I. Koliszak 2c całość D. Jonc (p) wf 1b grupa zwolniona
do domu

6

        2d grupa zwolniona
do domu

Za:

J. Jaworska
M. Lech
M. Lipowska

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

2e grupa na 855 2b grupa na 855 2e grupa na 855

2

3b grupa na 950 3d klasa na 1055; matematyka przeniesiona na 15 I na 8 lekcję 3e klasa na 950

3

    3d klasa na 1055 3e A. Dragan WOS
za pierwszą lekcję

4

3a grupa zwolniona
do domu
2c całość D. Jonc wf    

5

2a grupa zwolniona
do domu
2c całość D. Jonc wf 2a grupa zwolniona
do domu

6

2a grupa zwolniona
do domu
    2a grupa zwolniona
do domu

Za:

A. Pękała
M. Szadkowska
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1c grupa na 855 1c grupa na 855    

2

3d klasa na 1055        

3

3d klasa na 1055 1e A. Kopcza fizyka s.215    

4

1b grupa zwolniona
do domu
3a grupa zwolniona
do domu
   

5

1b grupa zwolniona
do domu
       

6

2b grupa zwolniona
do domu
       

PRÓBNA MATURA USTNA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO – ZGODNIE
Z PRZYGOTOWANYMI LISTAMI – UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH ZWOLNIENI Z LEKCJI TYLKO NA CZAS EGZAMINU;

 

10 stycznia 2019r. (czwartek)

 

Za:

S. Maliszewska
ks. J. Garus
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1ad T. Radziej
wych. fiz.
       

2

1ad T. Radziej
wych. fiz.
       

3

2a E. Garnowska wf        

4

1c całość D. Jonc eduk. zdrowotna        

5

1c A. Szykulska
eduk. zdrowotna
za 1a s.104
2d M. Zajączkowska
za 2c s.214
   

6

    1c T. Bób za 1 lekcję s.01    

3 lekcja – AULA – Olimpiada Ekologiczna – opieka p. M. Zajączkowska;

 

5, 6 lekcja – wyjście do CK MUZA na film Zjazd absolwentów (NHEF);  klasy 1a – pod opieką p. I. Karwat, klasa 2b – pod opieką p. D. Gołąb; klasa 2c – pod opieką ks. J. Garusa; UWAGA – POWRÓT NA 7 i 8 LEKCJĘ (klasy 2b i 2c);

03 stycznia 2019r. (czwartek)

 

Za:

S. Maliszewska
J. Frankiewicz
 

Lekcja

klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący klasa nauczyciel zastępujący

1

1ad T. Radziej wf        

2

1ad T. Radziej wf        

3

2a E. Garnowska wf        

4

1c całość D. Jonc 3d całość M. Lech
j. angielski s.04
   

5

1c całość D. Jonc 3d całość A. Pękała
s.12
   

6

    1b klasa zwolniona
do domu
   

7

    2c klasa zwolniona
do domu
   

 

5, 6 lekcja – s.12 – Dwójkowe spotkania – uczestniczą klasy: 3a, 3d, 1a, 1f;

Do góry

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji

Opcja ciasteczek na witrynie internetowej uruchamiana jest po to, by umożliwić ci najwygodniejsze i najszybsze przeglądanie jej zawartości. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Zgoda" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij