Dzień Otwarty w II LO!

I doczekaliśmy…

24. maja 2018 r. –  wyjątkowy dzień dla naszego Liceum. Mogliśmy wreszcie pokazać, że nasza szkoła jest godna uwagi! Nasi goście poznali nas bliżej, a spacer po szkole przebiegł w bardzo nietypowy sposób – za pomocą GRY TERENOWEJ! W jej trakcie trzeba było zmierzyć się z zadaniami z różnych przedmiotów. Przy każdej „stacji” na zespoły czekał fragment hasła, które w całości powstały po pokonaniu wszystkich wyzwań. Na zorganizowanych targach żywności można było zjeść coś zdrowego i posiedzieć w kawiarence. Chwile spędzone w II LO osładzało również mnóstwo słodkości czekających na gości w różnych częściach szkoły. Muzyka, tańce, doświadczenia chemiczne i fizyczne, inscenizacje teatralne, gimnastyka, relaksacja przy gongach, językowe wyzwania, wizyta w „Hadesie” – to wszystko czekało na naszych przyszłych uczniów.

II LO to szkoła z tradycją, wieloletnim doświadczeniem, wspaniałą kadrą i niepowtarzalną atmosferą, która sprzyja nauce i wychowaniu.

ZAPRASZAMY DO NAS!

II LO to pewny wybór w niepewnych czasach! 😉

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.