Integracja klas 1d i 1e!

W dniach 25-26 września klasy I d i I e uczestniczyły w wycieczce integracyjnej do Karpacza.

Uczniowie odwiedzili Hutę Szkła Kryształowego Julia w Piechowicach, gdzie mieli okazję poznać techniki i spróbować własnych sił w malowaniu oraz grawerowaniu na szkle. Swoje dzieła mogli zabrać do domów. Po dotarciu do docelowej miejscowości, wszyscy wybrali się na wspólny spacer, aby zobaczyć zaporę wodną na Łomnicy. Później zorganizowane zostały gry i zabawy integracyjne, podczas których mieliśmy okazję lepiej poznać kolegów i koleżanki. Następnego dnia obie klasy udały się do wspaniałego Parku Miniatur w Kowarach, gdzie można obejrzeć wiele cudownych budowli, a nawet wdrapać się na miniaturę góry Śnieżki. Przewodnicy zapoznali pierwszoklasistów z tajnikami pracy przy konstrukcjach oraz legendami związanymi z niektórymi rezydencjami. Następnie wszyscy w cudownych humorach wrócili do Lubina.

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz