Laboratorium Sztuki!

27.09.2018 kl. I b uczestniczyła w warsztatach kreatywnych z. Bartolem Metelsonem pt. „Recyklingowe z o.o.”. Zajęcia miały miejsce w Galerii Zamkowej O.K. „Wzgórze Zamkowe”. Rozpoznając sposoby wprowadzania informacji w przestrzeń miejską – uczniowie budowali – formy przestrzenne z materiałów recyklingowych.

Natomiast 28 września – klasa Id działała w sytuacji plenerowej na lubińskim rynku. Zajęcia warsztat „Świat Marzycieli i Podróżników” prowadził artysta malarz Tadeusz Wieczorek. Uczestnicy rozważali – czym różni się Odkrywca od Podróżnika. Następnie weszli w ich role podczas spotkania twórczego: poruszając się pomiędzy przeszłością a przyszłością na stronach tekturowych albumów dzięki zapisowi słownemu i rysunkowemu wykonali pamiętniki własnych fantazji i wyobrażeń.

W działaniach twórczych wspierała nas p. profesor Aldona Szykulska.

Zapraszamy do galerii.

Fotografie: Natalia Urban i Klaudia Mazur.

Dodaj komentarz