„Bądź architektem swojego szczęścia”!

Przygotowania do egzaminu dojrzałości nabierają coraz większego tempa. W ubiegłym tygodniu wszystkie klasy trzecie sprawdzały stan swoich umysłów podczas próbnych matur z wydawnictwem „Operon”. Uff….

Klasa III b nie ustaje w planowaniu swojej przyszłości i przygotowaniach do dorosłego życia. W tym celu dwukrotnie odwiedziliśmy Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie. Podczas porady grupowej „Bądź architektem swojego szczęścia” dowiedzieliśmy się, na co należy zwrócić uwagę przy dokonywaniu wyboru przyszłego zawodu, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, wielu z nas skorzystało również z indywidualnych porad i testów preferencji zawodowych, (polecamy!). W czasie debaty: „Młodzież i jej talenty a rynek pracy” mieliśmy okazję porozmawiać z lubińskimi przedsiębiorcami, na temat perspektyw lokalnego rynku pracy, otrzymaliśmy też od nich wiele cennych i praktycznych wskazówek.

Bardzo dziękujemy pani dyrektor Wioletcie Jagielskiej oraz pani Honoracie Olszewskiej za zaproszenie nas do Urzędu Pracy, dzięki takim inicjatywom nabieramy pewności siebie i otrzymujemy dużą dawkę motywacji do dalszych przygotowań maturalnych 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dodaj komentarz