Wizyta u Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

W dniu dzisiejszym reprezentacja całej społeczności II LO w Lubinie – uczniowie, rodzice, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz związków zawodowych złożyli wizytę w Dolnośląskim Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Grupa została bardzo życzliwie przyjęta przez Pana Kuratora Romana Kowalczyka. Spotkanie odbyło się w atmosferze lekcji nauczania obywatelskiego dla młodzieży. Przedstawiliśmy podpisaną przez nauczycieli, uczniów i rodziców petycję. Pan Kurator wysłuchał naszego spojrzenia na zaistniałą sytuację i problem oraz obiecał zainteresować się sprawą osobiście.

Mamy nadzieję że złożone zobowiązanie wpłynie pozytywnie na nasze położenie.

Nasza sprawa cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Udzieliliśmy wywiadów Gazecie Wyborczej i TVP3 Wrocław.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dodaj komentarz