Drzwi Otwarte w II LO!

Oj było, było wczoraj gorąco w II LO! Do szkoły przed godziną 13:30 napłynęły rzesze ósmoklasistów i gimnazjalistów. Aula wypełniona została po brzegi. Po słowach powitania od uczniów i Dyrekcji II LO zebrani obejrzeli film promocyjny oraz prezentację ukazujące bogactwo oferty naszego liceum. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali nasi utalentowani tancerze i tancerki. Później tłumy ruszyły korytarzami szkoły. Można było odwiedzić różne zakątki II LO w których czekały rozmaite niespodzianki – „i dla ciała, i dla ducha”. Zobaczcie zresztą sami – zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Mamy nadzieję, że wielu z Was Drodzy ósmoklasiści i gimnazjaliści po dzisiejszym dniu ostatecznie podejmie tę właściwą decyzję i już niedługo spotkamy się znów w II LO, ale tym razem na dłużej!

Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dodaj komentarz