Veni, vidi, vici – przyszliśmy, zobaczyliśmy, zwyciężyliśmy!

W rozegranych 6 listopada 2019 roku, siatkarskich Mistrzostwach Powiatu w ramach licealiady, reprezentacja II LO zdobyła złoty medal!

W rozgrywkach wzięło udział sześć zespołów. Po wyjściu z grupy zmierzyliśmy się w półfinale z 3 LO a następnie mecz finałowy rozegraliśmy z 1 LO. Dziewczęta zaprezentowały grę na wysokim siatkarskim poziomie, pięknie współpracowały w zespole, walczyły o każdą piłkę, dosłownie leżąc na parkiecie – (brawo Dominika!) a mądre rozegrania dwóch naszych Katarzyn, bezbłędna seria zagrywek oraz skuteczny atak Klaudii, Darii i Pauliny dopełniły reszty.

Sportowa rywalizacja, szczególnie w meczu finałowym, dostarczyła oglądającym tak dużych emocji, że po kilku wyczerpujących akcjach, opiekunowie i kibice byli bardziej zmęczeni niż grające zawodniczki!

Brawo dziewczyny!

Drużyna w składzie:

Daria Kołodziej – 3c,

Klaudia Resiak – 2e,
Katarzyna Cebulska – 2e,
Katarzyna Koszowska – 2e,
Dominika Bandura- 1h,
Paulina Binkiewicz – 1d,
Oliwia Strzałka – 1h,
Weronika Karasińska – 1d,
Małgorzata Janik – 1j.

O tym wszystkim opowiedział Wam wyczerpany opiekun drużyny – p. A. Stolarczyk 😎

Dodaj komentarz