Koncert „Dla Niepodległej”!

W dniu dzisiejszym aula II LO w Lubinie zamieniła się w wielki „Hades” – gabinet historyczny (s.01) w trochę powiększonej wersji 

Klasa 2F wraz ze swoim wychowawcą – Panem Tomaszem Bób przygotowała niezwykły koncert z okazji nadchodzącego Święta Niepodległości. Zaprezentowane na bardzo wysokim poziomie utwory przez szereg wykonawców z naszej szkoły, a także absolwenta i gości z zewnątrz, wprowadziły nas w atmosferę miłości do ojczyzny oraz walki o jej wolność w różnych okresach przeszłości. Całość przypominała spontaniczną lekcję historii w charakterze koncertu, w którym wystąpiły „wywołane do tablicy” muzyczne talenty. Pomiędzy piosenkami padały słowa komentarzy, w których Pan Tomasz Bób nawiązywał do okoliczności ich powstania oraz wskazywał historyczny kontekst.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację spotkania, gdyż dzisiejszy koncert dostarczył nam wiele pozytywnych emocji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Dodaj komentarz