Mikołajki w II LO!

Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbyły się „Mikołajki”!

Za organizację odpowiadała klasa 1J wraz z panią prof. Renatą Legieć. Wszystko odbywało się na Auli, która została ładnie przystrojona ozdobami, dzięki czemu zapanowała przyjemna atmosfera.

Uczniowie postanowili zrobić apel z okazji tego wydarzenia w niecodzienny sposób – opowiedzieli nam co daje Święty Mikołaj, skąd wzięły się skarpety, Rudolf, a co ciekawe – kto jest jego wrogiem? Połączono to wszystko z ciekawymi występami, przy których nie dało się nudzić.

Mariusz Nguyen oraz Mariusz Bochniarz ( absolwent naszej szkoły) dali wspaniały pokaz akrobatyczny, a każdy był zachwycony. Następnie klasa zaśpiewała wspólnie piosenkę Margaret pt. ,,Coraz bliżej święta”- atmosfera dzięki temu stała się jeszcze bardziej świąteczna.

Na koniec Kamil Matuszewski zagrał na gitarze w rockowym stylu. To były niezapomniane „Mikołajki” i dziękujemy klasie 1j za zorganizowanie tego wydarzenia!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

Dodaj komentarz