Drodzy Kandydaci – Uczniowie klas 8. oraz Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że nie obowiązują dotychczas ustalone terminy przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych (określone w Zarządzeniu Nr 4/2020 oraz w Zarządzeniu Nr 5/2020 Dolnośląskiego Kuratora Oświaty).

Nowe terminy postępowania rekrutacyjnego, a także terminy składania dokumentów zostaną podane na stronie internetowej naszej szkoły wkrótce – po ogłoszeniu nowego harmonogramu rekrutacji przez Ministra Edukacji Narodowej.

Prosimy o cierpliwość i oczekiwanie na nowe informacje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną, dotycząca klas pierwszych w roku szk. 2020/2021 – zakładka REKRUTACJA.

Z niecierpliwością czekamy, aby przywitać Was w progach II LO 😊

Pozdrawiamy Was ciepło!

Dodaj komentarz