Podziękowania!

Na ręce Dyrekcji II LO w Lubinie spłynęły podziękowania od Narodowej Orkiestry Dętej w Lubinie. Poniżej ich treść.

„Szanowna Dyrekcjo,

11-tego października mieliśmy okazję świętować VIII Lubiński Wieczór Papieski, którego obchody tradycyjnie zorganizowane zostały w kościele pw. św. Jana Bosko w Lubinie. Uroczystości będące hołdem dla Karola Wojtyły, który 16 października 1978 roku, wybrany został na zwierzchnika Kościoła katolickiego rozpoczęły się od mszy świętej, po której zebrani Goście wysłuchali wyjątkowego koncertu „Totus Tuus”, w wykonaniu Narodowej Orkiestry Dętej oraz chóru, który specjalnie na tę okazję został wyłoniony w ramach castingu. W składzie chóru mieliśmy okazję gościć również uczniów Państwa szkoły, którzy w przygotowania i udział w koncercie włożyli dużo zaangażowania i jeszcze więcej serca. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy w imieniu Dyrekcji i całego zespołu Narodowej Orkiestry Dętej złożyć specjalne podziękowania, za trud nauki i wychowania wkładany w edukację dzieci i młodzieży, z której potencjału i talentu może również korzystać Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie.

Z wyrazami szacunku

Narodowa Orkiestra Dęta w Lubinie”

 

Dodaj komentarz