Szlachetna Paczka '2020!

Akcja której nie trzeba przedstawiać – na stałe gości już w naszej szkole. Także w tym roku, udało się nam zdalnie zorganizować i dołożyć do szlachetnej akcji pomocowej cegiełkę od społeczności II LO. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy ofiarowali swój czas i złotówki, aby uszczęśliwić potrzebujące rodziny. 

Dzięki zgromadzonym środkom udało się przygotować obfitą paczkę dla naszej rodzinki (poniżej relacja wolontariuszki z przekazania paczki), oraz obdarować jeszcze dwie inne rodziny poprzez zakup opału na zimę i paczki żywnościowe.

„W piątek 11 grudnia byłam z prezentami u rodziny – pani Justyny i jej córki. Obdarowani byli pozytywnie zaskoczeni ilością rzeczy, które udało się zgromadzić i przekazać. Mama wzruszona, nie mogła uwierzyć, że dostała takie wartościowe bony. Dziewczynka mimo swojego wieku była zachwycona prezentami i ogromnie się cieszyła, mogąc sprawdzić zawartość paczek, a pani Justyna wielokrotnie zapewniała, że otrzymane artykuły starczą na długi okres czasu.”

Niech radość bezinteresownego dzielenia się z innymi otwiera nas na przyjęcie darów wiary, nadziei i miłości, które sprawiają, że Boże Narodzenie w naszych sercach może wydarzać się każdego dnia!

 

Dodaj komentarz