Zapraszamy na wykłady w imieniu UWr!

 

 

W imieniu organizatorów zapraszamy na wykłady przygotowane przez pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego, które dotyczyć będą wybranych zagadnień z fizyki i astronomii.

W dwa kolejne piątki tuż po świętach Wielkiej Nocy (9 oraz 16 kwietnia) wykłady poprowadzi Pan Profesor Michał Tomczak, Dziekan Wydziału Fizyki i Astronomii UWr., natomiast w poniedziałki (12 i 19 kwietnia) zapraszamy na wykłady Pana dr Tomasza Greczyło, adiunkta Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Szczegółowy opis i harmonogram wykładów znajdują się na stronie Kolegium MSI: http://kmsi.uni.wroc.pl/a230-energetyczne-poniedzialki-kosmiczne-piatki-wyklady-dla-licealistow.htm pod hasłem „Energetyczne poniedziałki i kosmiczne piątki. Wykłady dla licealistów” 

Wykłady, tradycyjnie, odbędą się na platformie Google Meet o godzinie 14.00.  

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego adresu email oraz imienia i nazwiska na adres: 2.liceum.lubin@wp.pl.

Szkoła prześle adresy uczestników wykładów do Organizatorów, po czym każdy ze zgłoszonych otrzyma zaproszenie na wskazany adres, które prosimy potwierdzić poprzez kliknięcie „TAK”. 

Polecamy! 

Dodaj komentarz