POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW!

Tegoroczne zakończenie nauki przez uczniów klas III odbyło się w niecodziennych okolicznościach. Mamy jednak nadzieję, że było wyjątkowe dla naszych absolwentów. Bardzo nam na tym zależało.
 
Z zachowaniem procedur covidowych każdą klasę osobno pożegnali: Dyrekcja szkoły, wychowawca oraz przedstawiciele klas II. Był to uroczysty czas wspomnień, wyróżnień i podsumowań. Pan Dyrektor Tomasz Radziej w ciepłych słowach podziękował absolwentom za trzy lata wspólnej nauki i pracy oraz życzył wiary we własne siły i powodzenia na egzaminie maturalnym.
 
Wychowawcy po raz ostatni odczytali listę obecności oraz wręczyli najlepszym absolwentom nagrody i wyróżnienia. Tytuł najlepszego absolwenta rocznika 2018-2021 uzyskała ze średnią 5,41 Julia Hejber z klasy III d. Nagrodę za 100% frekwencję otrzymali: Joanna Nieśmiertelna z klasy III c oraz Wojciech Sołtysiak z klasy III a. Podziękowania za aktywną pracę w Szkolnym Wolontariacie odebrały: Angelika Chruściel i Adrianna Lazar z klasy III b, za opiekę nad szkolnym Instagramem Inez Kotowicz i Aleksandra Michalik z klasy III e, a za aktywność w Samorządzie Uczniowskim: Alicja Jeż i Karol Zajączkowski.
 
Podziękowania odebrali również nasi wybitni sportowcy: Joanna Zoła i Karol Zajączkowski z klasy III d oraz za działalność artystyczną: Patrycja Kosior z klasy III f.
 
Uczniowie klas II przygotowali swoim starszym kolegom uczniowskie wyróżnienia: STASIE. Laureatom przeróżnych i często zaskakujących kategorii wręczono pamiątkowe statuetki.
 
Każdy abiturient otrzymał od młodszych kolegów symboliczny upominek, zachęcający do pielęgnowania żywych wspomnień.
 
Życzymy naszym drogim absolwentom powodzenia na maturze, będziemy Was zawsze miło wspominać!
 
 

Dodaj komentarz