„Etyka w technologii i internecie”!

 
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium przeznaczonym dla młodego pokolenia, pt. „Etyka w technologii i internecie”, organizowanego w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ, które odbędzie się 31 MAJA 2021 r. w godz. 15-17.
 
Udział w wydarzeniu jest darmowy, wymagana rejestracja: https://intgovforum.zoom.us/…/WN_PQdqLUB5SpCRNXIQprq3lA
 
DOWIECIE SIĘ MIĘDZY INNYMI:
• Co na temat sztucznej inteligencji myślą doradca rządu egipskiego, polski doradca OECD i minister Piotr Mazurek?
• Dlaczego najpopularniejszy robot na świecie zgodził się przyjąć zaproszenie na wydarzenie?
• Co polska młodzież ma wspólnego ze etyczną sztuczną inteligencją?
 
Podczas wydarzenia przedstawiciele Youth IGF opowiedzą o tym, jak zaangażować się w globalnych ruch Youth IGF a także wspólnie z entuzjastami z całego świata tworzyć propozycje zmian legislacyjnych oraz rządowych projektów w zakresie technologii i internetu.
 
Wśród prelegentów znajdą się m.in. Robert Kroplewski – pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. społeczeństwa informacyjnego, polski ekspert ds. etycznej AI w OECD, Komisji Europejskiej i UNESCO, Sally Radwan – doradca Ministra Komunikacji i Technologii Informacyjnych w Egipcie oraz przedstawiciele ONZ.
 
Organizatorami konferencji są Pełnomocnik Rządu ds. polityki młodzieżowej Piotr Mazurek, Youth IGF Poland oraz Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem, we współpracy z TrendHouse.org. Wydarzenie odbędzie się po angielsku.
 
Link do rejestracji: https://bit.ly/3yChVlO
 
Wydarzenie na facebooku dostępne pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/922918581840390.
 

Dodaj komentarz