Konsultacje rządowe dot. nowego Stypendium Premiera!

 
Szanowni Państwo,
 
Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka we współpracy z Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyną Orłowską, Radą Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz GovTech Polska konsultacje nowego Stypendium Premiera.
 
Obecnie Stypendium przeznaczone jest jedynie dla tych uczniów, którzy osiągają najwyższe wyniki w nauce. Chcemy to zmienić i dowiedzieć się od was, czego oczekujecie, by stypendium jak najlepiej wspierało wasz rozwój.
 
Podczas wydarzenia będziecie mogli porozmawiać i wymienić opinie oraz zaproponować nowe rozwiązania Pełnomocnikowi Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotrowi Mazurkowi, oraz Justynie Orłowskiej Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech.
 
To z wami chcemy tworzyć nowe zasady przyznawania Stypendium!
 
Do wzięcia udziału w wydarzeniu zapraszamy uczniów, działaczy społecznych, młodych sportowców, artystów, innowatorów i wolontariuszy.

Konsultacje nowego Stypendium Premiera odbędą się 14 czerwca br. od godz. 15:00 w formule online poprzez jedną z platform do wideokonferencji. Link do wydarzenia zostanie przesłany osobom zarejestrowanym na wydarzenie najpóźniej na dzień przed wydarzeniem.
 
Zapisy na wydarzenie prowadzone są poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się pod następującym adresem:
 
Ostateczny termin na wypełnienie formularza to 11 czerwca 2021 (piątek) do godz. 12:00.
 
Zapraszamy na stronę https://www.gov.pl/web/stypendium, gdzie znajdziecie więcej materiałów dotyczących stypendium.
 
Zachęcam do obserwowania profili Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem oraz Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej Piotra Mazurka na portalach społecznościowych, na których będziemy informować o nowym Stypendium Premiera.
 
Do zobaczenia!
 
Zespół Organizacyjny Konsultacji

Dodaj komentarz