„Dwójkowe Spotkanie” z dr Natalią Krej!

W środę 27.10, w naszej szkole odbyło się spotkanie z dr Natalią Krej, która wprowadziła klasy humanistyczne w świat prawa. Pani Natalia Krej jest absolwentką naszego liceum, doktorem nauk prawnych, wykładowcą nauk prawnych w Wyższej Szkole Handlowej oraz zajmuje się prowadzeniem własnej Kancelarii prawnej we Wrocławiu. Specjalizuje się w obsłudze prawnej:

  • spółek prawa handlowego
  • prawie nieruchomości
  • prawie kontraktowym
  • procesach inwestycji deweloperskich oraz wielko-powierzchniowych obiektów handlowych
  • prawie konsumenckim
  • prawie turystycznym
  • prawie pracy
  • prawie unijnym

Pani Natalia Krej w bardzo ciekawy sposób przybliżyła uczniom szczegóły prawniczego środowiska i pokazała nam jak osiągnąć swoje cele. Opowiedziała też historię swojego życia i to jakich wyrzeczeń musiała dokonywać na drodze swojej kariery. Spotkanie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem przez uczniów. 

 

Dodaj komentarz