SUKCES w Finale Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt!

 
 
 
26 października 2021 reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Finale Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt – Licealiada. Do zawodów zgłosiły się 4 zespoły: 1 LO, 2LO, ZS nr 2 i Dolnośląski Zespół Szkół w Lubinie. Zawody rozegrano w systemie „każdy z każdym”. Dziewczęta wykazały się dużym zaangażowaniem, właściwą postawą sportową i niezłymi umiejętnościami – co pozwoliło ostatecznie na zajęcie 3 miejsca.
 
Bardzo dziękujemy za piękną rywalizację i siatkarskie emocje! Gratulujemy! Brawo dziewczyny!🙂👋
 
Drużyna w składzie:
Dominika Bandura-3h, Paula Binkiewicz- 3d, Magdalena Zawada- 2e, Alicja Deptuła-1f, Aleksandra Pązik- 1f, Nikola Godlewska- 1f, Nikola Kuśmierz -1f, Weronika Ławreszuk- 1d, Maja Szydelko- 1d.
 

Dodaj komentarz