„Zwolnieni z Teorii”!

Serdecznie gratulujemy naszym kolegom i koleżankom, które w tym roku pomyślnie ukończyły swoje projekty w ramach olimpiady społecznej Zwolnieni z Teorii. Nasi finaliści olimpiady otrzymają międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydawanym przez Projekt Managment Institute ATP.

Uczennice klasy 2b i 2d Karolina Marcinowska i Paulina Leśna realizowały projekt „Pokolenia dla pokolenia”. W ramach projektu pomagały osobom starszym w codziennych obowiązkach, prowadziły dla seniorów różne zajęcia o charakterze rekreacyjnym i rozrywkowym, a wraz z dziećmi z przedszkoli i szkół podstawowych tworzyły podarunki dla mieszkańców domów opieki.

Uczennice klasy 2d i 2f Małgorzata Kowalik, Nikola Grygorcewicz, Julia Tutko, Alicja Michalska, Julia Davis, Magdalena Czerep w swoim projekcie Good4earth zajęły się problemem fast fashion i jego wpływu na zanieczyszczenie naszej planety.

Uczniowie i uczennice klasy 2c i 2a Grochowicz Michał, Kruczkowska Zuzanna, Agata Słota i Zofia Świerzowska chcieli nieść pomoc zwierzętom i zachęcić do ich adopcji. Projekt „Wypełnij miski zwierzakom” skierowany był do społeczności lokalnej, a informacje o zbiórce charytatywnej na rzecz schroniska widniały m.in. w naszej szkole.

19.05.2022 w Warszawie odbędzie się wielki finał VIII Olimpiady Zwolnieni z Teorii , na którym zostaną wręczone nagrody, w tym ta najważniejsza statuetka Złotego Wilka.

Mamy nadzieję, że sukcesy naszych społeczników zainspirują was do działania w przyszłej edycji Zwolnionych z Teorii.

Dodaj komentarz