„Ale to już było”!

W ubiegły piątek pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów. Uczniowie pięciu klas maturalnych otrzymali świadectwa oraz świadectwa z wyróżnieniem. Wręczone zostały również nagrody w poszczególnych dziedzinach: praca w samorządzie, udział w zawodach sportowych, działalność artystyczna, praca w wolontariacie.
 
Najlepszym Absolwentem została Emilia Niemczyk. Dodatkowo zostało przyznane stypendium od Rady Rodziców dla: Emilii Niemczyk, Aleksandry Jędrkowiak i Mariusza Nguyen. Absolwenci otrzymali życzenia i upominek od klas młodszych. Następnie miała miejsce część artystyczna. Wystąpili: zespół Destiny, duet taneczny: Juliusz Radziejewski i Aleksandra Atos-w ich wykonaniu walc i tango argentyńskie, również walc i tango zostało zagrane na akordeonie przez Igora Oleśniewicza, Oliwier Hatka zagrał na saksofonie, a Eliza Janik zaśpiewała piosenkę „Ale to już było” Maryli Rodowicz.
 
Role prowadzących objęli przewodniczący klas 3a i 3b: Antonina Biały i Marcel Tyrakowski. Za organizację wydarzenia były odpowiedzialne klasy 3a i 3b z wychowawcami.
 
Dziękujemy za piękną uroczystość, a absolwentom życzymy powodzenia na maturze! 😉
 
 

Dodaj komentarz