Siatkówka plażowa!

 

Sportowe zmagania w siatkówce plażowej już za nami. Choć było deszczowo i wiał wiatr, to naszym licealistom nie przeszkadzały warunki pogodowe. Aktywnie, wesoło i pożytecznie spędzili czas na siatkarskiej rywalizacji, korzystając z boisk lubińskiego RCS-u.

Rywalizowaliśmy z reprezentacjami innych szkół – dwa dni – dziewczyny 25 maja a chłopcy 26.

W zawodach brały udział, w każdej z grup, 4 zespoły – 1 LO, 2 LO, ZSz nr 1, ZSz nr 2 i DZSz.

Naszej reprezentacji dziewcząt można pogratulować drugiego miejsca a chłopcom, miejsca czwartego. Dziewczyny pokazały duże umiejętności siatkarskie, zaangażowanie i grę na wysokim poziomie. Ich zmagania oglądaliśmy wszyscy z emocjami ponieważ właściwie każdy mecz był trudny a przeciwnik wymagający – brawo : Magda Zawada, Alicja Deptuła, Paulina Binkiewicz oraz Maja Szydełko i Weronika Ławreszuk. Natomiast chłopcom – Marcelowi Wechcie i Jakubowi Cepińskiemu należą się gratulacje i brawa, za to, że wykazali gotowość i chęć do podjęcia gry, odważnie podjęli wyzwanie. Każda rywalizacja to okazja do nauki i poprawy swoich umiejętności, zdolności.

Nasze obydwie reprezentacje mądrze wykorzystały każdą sekundę i poradziły sobie świetnie!

Dziewczyny i chłopaki – gratulacje! 

Opiekun drużyn – A.Stolarczyk
 

Dodaj komentarz