„Od serca-dla serca”!

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy zachęcić do udziału w akcji charytatywnej „Od serca-dla serca”, której celem jest pomoc Nataszy Michalskiej, 4-letniej dziewczynki z Lubina. Nataszka zmaga się z krytyczną stenozą aortalną i wrodzonym wodonerczem. Jej serduszko z dnia na dzień jest coraz słabsze. Jednym ratunkiem dla nie jest kosztowna operacja, której koszt wraz transportem i pobytem to ponad 240 tys zł. Austriacka klinika w Linz podjęła się operacji, a termin wyznaczono już na 20 listopada.

 
Akcja „Od serca-dla serca” polega na propozycji, by zamiast kwiatów dla nauczycieli przynieść pieniądze, które można złożyć do specjalnie przygotowanej puszki w sekretariacie szkoły. Zebraną kwotę przekażemy na konto dziewczynki na portalu pomagam.pl (By serce Nataszy mogło bić).
 
Można również przekazywać pieniążki bezpośrednio na konto zbiórki, z dopiskiem II LO w Lubinie:
 

Dodaj komentarz