II LO i ITGrA!

Dziś sobota. Wytchnienie od szkolnych obowiązków 😉
 
Nie wszyscy jednak dopiero podnoszą się z łóżka… Grono ośmiorga wspaniałych dziewcząt z II LO bierze dziś udział w warsztatach ITGrA organizowanych przez Capgemini, jedną z największych na świecie firm świadczących usługi w zakresie nowoczesnych technologii.
 
 
Dziewczyny, jak widzicie na załączonych fotografiach, zaczęły od kawki i ciasteczka. Następnie czekają jest bardzo ciekawe zajęcia, rozwijające szereg kompetencji informatycznych i nie tylko. To świetna okazja by zobaczyć jak wygląda praca w tej branży, zdobycie wiedzy, której niestety nie otrzymamy w szkole. Program ITGrA to inicjatywa trwająca przez 4 soboty (dziś warsztaty stacjonarne we Wrocławiu, w inne soboty zajęcia online), a na koniec konkurs finałowy w Opolu gdzie zmierzą się drużyny z całej Polski.
 
A kto mieści się w składzie tych 8 wspaniałych? 😉 Katarzyna Żogalska, Julia Davis, Zuzanna Jazy, Magdalena Czerep, Paulina Sosnowska, Paulina Kogut i Zuzanna Kruczkowska.
 
Dziewczyny – gratulacje i powodzenia w kolejnych sobotnich zajęciach online!
 
 

Dodaj komentarz