Ogólnopolska Olimpiada Teologiczna!

W dniu 12 stycznia 2023 r. dwóch uczniów klasy 1a – Wojciech Habas i Michał Skuza, reprezentowali naszą szkołę w etapie diecezjalnym Ogólnopolskiej Olimpiady Teologicznej.

W Centrum Spotkań Jana Pawła II w Legnicy, zgromadziło się 69 młodych, reprezentujących 33 szkoły z całego terenu diecezji legnickiej. Tegoroczna 33. edycja konkursu miała tytuł: „Bóg jest miłością objawioną w Słowie”. Uczestnicy musieli zapoznać się z szeregiem tekstów z Katechizmu, Pisma Świętego i dokumentów papieskich.

Chociaż nasi reprezentanci nie zakwalifikowali się do ogólnopolskiego finału, to gratulujemy im znalezienia się w gronie najlepszych uczniów naszej diecezji i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach konkursowych.