ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PO POBYCIE W DREŹNIE

NA JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM

Uczniowie II LO brali udział w jarmarku bożonarodzeniowym w Dreźnie w dniach 6.12, 8 i 9.12.2022 r. Ogółem wzięło udział 312 uczniów naszej szkoły. Niektórzy z nich dostarczyli prace konkursowe nauczycielom języka niemieckiego.

Dnia 7.02.2023 r. komisja w składzie: Ryszard Techmański, Joanna Zimna, Renata Legieć oraz Agnieszka Białocerkiewicz-Kunat zapoznała się z pracami uczniów (prezentacje, film, album) i oceniła je przyznając miejsca 1-3 oraz wyróżnienia.

PREZENTACJE:

1 MIEJSCE – Lis Marlena z klasy 2c

2 MIEJSCE – Oczkowska Maja, Postrożny Alicja, Matias Zofia z klasy 2c

3 MIEJSCE – Zaucha Natalia, Sajak Martyna, Dziamba Katarzyna z klasy 3c

KATEGORIA ALBUM:

1. Cymańska Zofia z klasy 1f

KATEGORIA FILM:

1. Krac Dominika, Simuchin Aleksandra, Góra Jakub, Wierzbicka Laura, Kudlińska Martyna, Kłosiński Jan z klasy 4c