2e i Euroweek!

W dniach 07-10 marca nasza klasa – 2e uczestniczyła w projekcie Euroweek. Wraz z opiekunkami p. Joanną Zimną, p. Ewą Grędą oraz p. Martą Szadkowską pojechaliśmy do Lądka Zdrój, aby przez cztery dni kształtować umiejętność porozumiewania się w języku angielskim i aby dobrze się bawić.
 
W towarzystwie innej szkoły, braliśmy udział w zajęciach prowadzonych przez wolontariuszy z Gruzji, Zimbabwe, Wietnamu i RPA. Wszystkie spotkania rozwijały kreatywność, integrowały i pomagały radzić sobie ze stresem podczas prezentowania projektów. Niektórym z nas pomogły również rozwinąć w sobie cechy lidera. Wieczorami występowaliśmy tworząc przeróżne układy taneczne i przedstawienia. Prowokowani do przyjmowania różnych ról łatwiej pokonywaliśmy barierę mówienia w języku obcym.
 
Wycieczka zostawiła masę niesamowitych wspomnień i chęć na więcej. Wolontariusze skradli nasze serca, byli bardzo otwarci i mili, dużo z nami rozmawiali, wspierali i inspirowali. Polecamy wszystkim Euroweek! Są to naprawdę niezwykłe chwile spędzone „po angielsku” w towarzystwie dobrych i sprawdzonych znajomych oraz nowopoznanych, interesujących osób.
 
 
 

Dodaj komentarz