„Dwójkowe Spotkanie”!

12 kwietnia 2023 roku uczniowie klas 3c oraz 2b wraz z Panią profesor Małgorzatą Piotrkowską-Dańkowską uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z cyklu ,,Dwójkowych spotkań”. Tym razem gośćmi spotkania byli absolwenci naszej szkoły. Pani Marta Maślanka-Kuzian, która spełnia się jako architekt oraz Pan Michał Borowski, który jest inżynierem sektorowym w Europejskim Banku Inwestycyjnym.

Spotkanie zaczęło się od wywiadu z gośćmi przeprowadzonego przez Panią profesor Piotrkowską-Dańskowską. Następnym punktem spotkania był również wywiad, tym razem przeprowadzony przez nasze koleżanki Zuzannę Kruczkowską oraz Zuzannę Grześkowiak z klasy 3c. Po wywiadach nasi goście opowiedzieli nam więcej o sobie oraz udzielili nam cennych rad, pomocnych do osiągnięcia własnych marzeń i celów. Na koniec czekała na wszystkich niespodzianka w formie występu artystycznego w wykonaniu uczennic z klasy 3d Oliwii Sweredy oraz Magdaleny Czerep. Natomiast całe wydarzenie zostało przeprowadzone przez Agatę Słotę oraz Kamilę Hostyńską z klasy 3c. Serdecznie dziękujemy gościom, prowadzącym oraz wszystkim obecnym za to owocne spotkanie.