SZLACHETNA PACZKA!

 
 
Jak co roku, jako społeczność II LO, włączamy się w akcję „Szlachetna Paczka”. Mamy już zarezerwowaną dużą, 8-osobową rodzinkę, część produktów spożywczych i chemii przekażemy też do Rodzinnego Domu Dziecka w Lubinie, z którym współpracujemy już od dłuższego czasu na polu korepetycji.
 
Środki czystości/chemię domową oraz produkty spożywcze o długiej wartości znosimy do pań porządkowych do magazynku gospodarczego przy szatni. Zbiórka trwa do 13 grudnia.
 
Wartościowsze rzeczy (ubrania, małe agd itp.) przynosimy 13 grudnia do auli. Listę tych szczególnych upominków ogarniają Agata, Asia i Kamila, z klasy 4c (do nich można się zgłaszać po informacje).

W poniedziałek 4 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym kiermaszu świątecznym (pierniki, babeczki, herbata zimowa). Kto może to prosimy też o upieczenie babeczek/pierników i dostarczenie w poniedziałek rano do auli.

Dodaj komentarz