Mikołajkowy turniej piłki nożnej!

Mikołajki w naszej szkole świętowaliśmy na różne sposoby. Jedną z atrakcji był mikołajkowy turniej piłki nożnej.

Drużyny z każdej klasy spróbowały swoich sił w eliminacjach grupowych. Pełen emocji finał między klasami 4ed i 2c, wygrała klasa druga. Na wyróżnienie zasługują również klasy 3b oraz 4cb, które zajęły kolejno trzecie i czwarte miejsce. Wszystkiemu towarzyszyły wielkie emocje i głośny doping naszych uczniów. Czas urozmaicił nam występ „Śnieżynek”, czyli grupy chłopaków z naszej szkoły, którzy przedstawili nam taniec do utworu „Single ladies”.

Podziękowania należą się każdej drużynie, która wzięła udział w rozgrywkach, ale również sędziom, wszystkim odpowiedzialnym za zorganizowanie tego turnieju, nauczycielom wf oraz starej ekipie Instagrama, która przygotowała pełną fotorelacje z tego wydarzenia, do której link znajduje się poniżej. To były wspaniałe, pełne rywalizacji i emocji Mikołajki!