ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS IV!

W piątek, 26 kwietnia podczas uroczystej gali w Centrum Kultury MUZA uczniowie klas IV zakończyli naukę w naszym liceum. Był to uroczysty czas wspomnień, wyróżnień i podsumowań.

Naszą uroczystość swoją obecnością zaszczycili zaszczycili:
– Pan Paweł Kleszcz – Starosta Powiatu Lubińskiego
– Pani Jadwiga Musiał – Przewodnicząca Rady Powiatu Lubińskiego
– Pani dr inż. Anna Wojciechowska – profesor Uczelni Jana Wyżykowskiego, dziekan Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych
– Pan Ryszard Kabat – Przewodniczący Rady Rodziców II Liceum Ogólnokształcącego w Lubinie.
– Grono pedagogiczne naszej szkoły, oraz bohaterowie tego dnia uczniowie klas IV oraz ich rodzice.

Pan Dyrektor Tomasz Radziej w ciepłych słowach podziękował absolwentom za cztery lata wspólnej nauki
i pracy oraz życzył wiary we własne siły i powodzenia na egzaminie maturalnym.

Wychowawcy po raz ostatni odczytali listę obecności oraz wręczyli najlepszym absolwentom nagrody i wyróżnienia. Świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 59 uczniówtytuł najlepszego absolwenta rocznika 2020-2024 ze średnią 5,73 uzyskała Joanna Pyrska z klasy IV c .

Nagrodę za 100% frekwencję otrzymali: Jan Kazimierczyk z klasy IVa oraz Robert Szwarczyński z klasy IVa, który przez cztery lata nie opuścił ani jednej godziny lekcyjnej. Nasi nauczyciele wręczyli również wiele innych nagród i podziękowań uczniom oraz ich rodzicom .

Uczniowie klas III przygotowali uczniowskie wyróżnienia: GWIAZDY NIECODZIENNYCH KATEGORII. Laureatom przeróżnych i często zaskakujących kategorii wręczono pamiątkowe statuetki.

Każdy abiturient otrzymał od młodszych kolegów symboliczny upominek na pamiątkę czasu spędzonego w naszej szkole. Naszą uroczystość ubarwiły występy naszych uczniów oraz ostatni koncert zespołu DESTINY.

Życzymy naszym drogim absolwentom powodzenia na maturze. Będziemy Was zawsze miło wspominać!