Dni Kultury Polskiej w II LO – zakończenie.

 

Dni Kultury Polskiej w II LO dobiegły końca. Dziś uczniowie naszej szkoły dwukrotnie mieli możliwość uczestniczenia w inscenizacji teatralnej opartej na fragmentach „Pana Tadeusza” przygotowanej przez swoich szkolnych rówieśników. W najbliższych dniach opublikujemy film dokumentujący to wydarzenie.

Kolejne klasy zapoznały się z biografią pani Ireny Sendlerowej i jej bohaterską postawą w czasie II wojny światowej.

Atmosfera tych dni na długo pozostanie w naszej pamięci. Widok uczniów, którym możliwość przyczynienia się do osiągnięcia tak wysokiego poziomu Dni Kultury Polskiej w II LO sprawiła wiele radości, był bezcenny. Udział w wydarzeniach, czynny i bierny, dostarczył zatem bardzo wiele pozytywnych emocji, zadowolenia i satysfakcji.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Dni Kultury Polskiej i czekamy na następne obchody!

Dodaj komentarz