Kolejny pasjonujący wykład dla przyszłych prawników!

17. kwietnia 2018 r. naszą szkołę odwiedził Pan profesor Tomasz Kalisz, wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w Zakładzie Prawa Karnego Wykonawczego. Podczas swojego wykładu przedstawił nam strukturę i funkcjonowanie systemu penitencjarnego w Polsce, jak również ogólną charakterystykę subkultur więziennych. Po wykładzie odpowiedział na pytania zadawane przez uczniów i przedstawił krótką ofertę studiów na Uniwersytecie Wrocławskim. Szczególne zainteresowanie wykazali tegoroczni maturzyści, którzy w tym roku będą ubiegać się o indeksy uczelni wyższych we Wrocławiu.

Bardzo dziękujemy za pasjonujący wykład i mamy nadzieję, że wkrótce Pan profesor znowu nas odwiedzi.

W wykładzie wzięły udział klasy: 1a, 1e, 2e i 3f oraz uczniowie Zespołu Szkół nr 2.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Dodaj komentarz