Wybiegaliśmy sukces!

12. kwietnia 2018r. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych.

II LO reprezentowali:

Paulina Martyna (1c), Oliwia Milewicz (1c), Mateusz Urban (1c), Julia Sokołowska (1d), Magdalena Babula (1e), Grzegorz Czyrniański (1e), Marek Dzedzej (1e), Klaudia Kucharska (1e), Samuel Pashynskyy (2a), Alicja Sośnij (2a), Weronika Zarówna (2a), Weronika Hipner (2b), Maciej Junak (2b), Jakub Lisowski (2b), Katarzyna Belczyk (2c), Natalia Hojda (2c), Łukasz Miłek (2d), Adrian Pielech (2d), Angelika Kałuża (3a), Karolina Kaszanek (3a), Anna Konstantynowicz (3a), Maria Krupińska (3a), Monika Marcinkowska (3a), Robert Czajka (3c), Michał Grzyb (3c), Adrian Iwańczak (3c), Dominik Wrona (3c), Olga Kaczmarek (3d), Magdalena Dziedzic (3e), Klaudia Jelińska (3e), Kacper Łachut (3f).

Obie drużyny – dziewcząt i chłopców osiągnęły wielki sukces – wybiegaliśmy pierwsze miejsca w obu kategoriach!!!

Indywidualne wyniki:

I miejsce – Paulina Martyna (1c)
II miejsce – Weronika Hipner (2b)
III miejsce – Katarzyna Belczyk (2c)

III miejsce – Adrian Iwańczak (3c)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyniku i dziękujemy za udział w zawodach 

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz