Wizyta 2e w Sądzie Rejonowym!

12. kwietnia 2018 r. klasa 2e miała ogromną przyjemność wybrać się do Sądu Rejonowego w Lubinie na spotkanie z SSR Magdaleną Bielecką.

W sali nr VIII na 2 piętrze budynku sądu zasiedli przyszli prawnicy, by wysłuchać bardzo ciekawego wykładu ww. prowadzącej na temat funkcjonowania sądów powszechnych, specyfiki ich działania oraz ścieżki kariery prawnej. Uczniowie mieli również okazję zadawać pytania oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia, z czego oczywiście chętnie skorzystali.

Dzisiejsza wizyta dla niektórych z uczniów klasy 2e na pewno była bardzo inspirująca i stała się dodatkową zachętą do kontynuowania wysiłków edukacyjnych, które są niezbędne, by osiągnąć szczyty przyszłej kariery prawniczej.

Gorąco dziękując, liczymy na dalszą współpracę z Panią Sędzią Magdaleną Bielecką oraz Sądem Rejonowym w Lubinie, co z pewnością zaowocuje kolejnym spotkaniem, być może nawet na rozprawie sądowej (po osiągnięciu pełnoletniości przez wszystkich uczestników).

Zapraszamy do galerii.

Dodaj komentarz