Wielki Finał Zwolnionych z Teorii!

 

Ponad tysiąc uczniów i studentów z całej Polski zjechało się wczoraj na Wielki Finał Zwolnionych z Teorii – świętowali zakończenie własnych projektów społecznych. Nagrody wręczyli Premier Jarosław Gowin oraz dyrektor generalny Coca-Cola Polska Stoyan Ivonov.

W Finale udział wzięła również grupa projektowa Break Your Barrier stworzona przez naszych uczniów – Alicję Siwak, Natalię Szymańską, Adriana Basikowskiego, Adama Mazika i Szymona Milnera z klasy 1a. Towarzyszyli im Pan Dyrektor Tomasz Radziej oraz p. prof. Ryszard Techmański. Break Your Barrier wywalczył dla szkoły 29. miejsce w kraju oraz 3. Na Dolnym Śląsku w rankingu Szkół Kompetencji Przyszłości! To świetny wynik, zwłaszcza, że w tym roku reprezentowała nas tylko jedna grupa projektowa! Gratulujemy!

Wielki Finał olimpiady Zwolnieni z Teorii to święto praktycznej edukacji, podczas którego wyróżnienie otrzymali studenci, uczniowie, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół, którzy na co dzień zdobywają kompetencje tworzenia i wdrażania innowacji, jednocześnie robiąc wiele dobrego dla otoczenia. Przez cały rok ponad tysiąc zespołów realizuje swoje własne projekty społeczne.

Podczas wydarzenia w Strefie Targów młodzież konsultowała swoje CV, planowała ścieżkę kariery lub rozmawiała o stażu w dużej korporacji Natomiast w Strefie Networkingowej spotykała się i rozmawiała z mentorami, którzy wspierali ich podczas olimpiady.

Dodaj komentarz