Do zobaczenia!

Zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018! W hali sportowej II LO klasa 1e po okiem p. prof. Jolanty Komarnickiej przygotowała uroczystość. Mieliśmy zaszczyt gościć m.in. Posła na Sejm RP Pana Krzysztofa Kubów, który jest również Absolwentem II LO!

Najlepsi otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe oraz stypendia, po odbiór których część uczniów spiesznie się udała. Julia Grubska, nasza utalentowana koleżanka odebrała szczególne gratulacje, osiągnęła bowiem w tym roku szkolnym zawrotną średnią – 6,0! Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Kubów przygotował dla niej i ucznia ze 100 % frekwencją – Dawida Kawalca z kl. 1a szczególne, osobiste nagrody.

Drodzy Uczniowie – życzymy Wam udanych, bezpiecznych i dłuuugich wakacji. Wracajcie jednak we wrześniu, bo bez Was nie ma II LO! 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

 

Dodaj komentarz