…brąz jest nasz – piłka siatkowa chłopców!

07 listopada 2019 w hali Zespołu Szkół nr 1 w Lubinie przy ulicy Składowej zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Do zawodów przystąpiło 7 zespołów. Mecze rozegrano w systemie grupowym – runda wstępna, następnie półfinały i finały. Po wyjściu z grupy z pierwszego miejsca nasza reprezentacja w meczu półfinałowym uległa w tie breaku z ZS MCKK Lubin , natomiast w meczu o III miejsce, również w tie breaku, pokonaliśmy adwersarzy z I LO Lubin. Nasz bilans – trzy mecze wygrane i jeden przegrany.

Skład drużyny:
1. Czerniak Krzysztof 1g
2. Czyrniańsk iGrzegorz 3a
3. Kisiel Krystian 3d
4. Korzepa Szymon 2a
5. Pala Bartosz 3b
6. Szwed Jakub 2c
7. Waciński Mateusz 3a
8. Wawrzyńczyk Mikołaj 3b
9. Zajączkowski Karol 2d

Kolejność miejsc na zakończenie zmagań sportowych:

I m-ce – ZS 1 Lubin
II m-ce – ZS MCKK Lubin
III m-ce – II LO Lubin
IV m-ce – I LO Lubin
V m-ce – ZS 2 Lubin
VI m-ce – DZS Lubin
VII m-ce – III LO Lubin

Gratulacje !!! Brawo Panowie!

 

Opiekun drużyny: Robert Bartosiewicz.

Dodaj komentarz