SUKCES!

Badminton to szybkość, precyzja i delikatność. I można by powiedzieć, że dziewczęta i chłopcy reprezentujący 2LO na Mistrzostwach Strefy w badmintonie, świetnie opanowali taką umiejętność gry. Reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Kamiński, Bartosz Obajda i Filip Nowak zajęła pierwsze miejsce, wygrywając ze szkołami z Jawora, Złotoryi, Bolkowa i Lubina. A reprezentacja dziewcząt: Milena Hűbscher, Natalia Gołdyn i Małgorzata Janik zajęła 2 miejsce.

Cały turniej był pięknym widowiskiem sportowym. Emocje, które towarzyszyły uczestnikom są czasami bardzo trudne. Trzeba opanować gorycz porażki, i przygotować się do kolejnej rozgrywki. I myślę, że umiemy pięknie i z klasą wygrywać i godzić się z przegraną. Dziewczęta i chłopcy swoje pasje sportowe rozwijają pod okiem p. M. Kierpca od wielu lat.

Gratulujemy wytrwałości i świetnych umiejętności!

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć!

Opiekun drużyny – p. A.Stolarczyk

Dodaj komentarz