Lubię ludzi – Szlachetna Paczka cd….

Uczniowie naszego liceum wzięli udział w ogólnopolskiej akcji ,,Szlachetna Paczka”. Cieszy fakt, że nasza szkoła w tym roku pomogła nie jednej, a kilku rodzinom! Pragniemy w tym wpisie podziękować, za włączenie się w pomoc w stworzeniu paczki koordynowanej przez Szkolny Wolontariat 2 LO – szczególne podziękowania w tej kwestii dla koordynatorek akcji Barbary Steć oraz Patrycji Mroczkowskiej. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem stworzyli paczki dla potrzebującej rodziny – samotnej Mamy z czwórką dzieci w wieku od 4-11 lat.

Popołudniu 7 grudnia 2019 r. nasi wolontariusze udali się z prezentami do rodziny. Był to moment wielkiej radości. Obdarowani byli bardzo pozytywnie zaskoczeni jakością i ilością wszystkich rzeczy, które znalazły się wewnątrz paczek. Szkolny Wolontariat dziękuję wszystkim klasom za pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Razem przyczyniliśmy się do zmiany świata na lepszy!

Dodaj komentarz